W dniu 20 września 2017 r. w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Rozwojowej, odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia nowej Platformy Logistycznej producenta i dystrybutora Środków Ochrony Indywidualnej – firmy Delta Plus.

20 września 2017 roku zostało oficjalnie przekazane do użytkowania nowoczesne centrum logistyczne Delta Plus Group. Inwestycja ta, to budynek magazynowy o powierzchni 8500 metrów kwadratowych oraz 1000 metrów powierzchni biurowej.

Dzięki nowej siedzibie firma umocni swoją wiodącą pozycję na rynku artykułów BHP na terenie Europy środkowej i wschodniej, dając szybki dostęp do swoich produktów klientom z 15 krajów.  Połączeniez międzynarodową siecią komputerową grupy daje unikalne na skalę światową rozwiązanie logistyczne. W ten sposób odbiorcy polscy uzyskają bardzo szybki dostęp do całej oferty zawierającej produkty z pięciu rodzin: ochrona głowy, nóg, ciała, rąk i sprzęt do prac na wysokości.

Całość inwestycji została zrealizowana w rekordowo szybkim tempie 11 miesięcy, począwszy od października 2016 roku. Inwestycja zbiega się z dwoma istotnymi dla firmy rocznicami: 40-lecie założenia firmy i 20-lecie rozpoczęcia działalności w Polsce.