Konferencja „Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa”, obejmująca tematyką przemysły: wydobywczy, hutniczy i paliwowo-energetyczny, odbędzie się w dniach 2-4 października 2017 r. w Hotelu Congress & Spa Villa Verde 4* w Zawierciu.

To już VI edycja konferencji. Wydarzenie skierowane jest do pracowników działów systemów zarządzania HSE oraz służb BHP w zakładach przemysłowych – szczególnie z zakresu przemysłu wydobywczego, hutniczego i paliwowo-energetycznego.

Gospodarzem spotkania jest CEMEX POLSKA, a patronami medialnymi czasopisma: „Kruszywa”, „Inżynieria Górnicza”, „STAL Metale & Nowe Technologie”.

Gospodarz konferencji, CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości. W swoich trzech zakładach cementowych, w blisko 40 wytwórniach betonu, 8 kopalniach kruszyw oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie, firma zatrudnia blisko 1200 osób.

Celem spotkania jest budowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa w polskich zakładach pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za BHP. Tworzymy pole wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk. To cykliczne już wydarzenie pozwala na spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli największych spółek, co umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a także wspiera prewencję wypadkową.

Co zyska uczestnik konferencji?

·         możliwość podzielenia się wiedzą i praktyką z specjalistami BHP z firm o szczególnym poziomie dbałości o bezpieczeństwo;

·         praktyczną wiedzę o tym, jakie działania wdrożyć po wypadku w miejscu pracy;

·         szczegółową wiedzę nt. nowoczesnych rozwiązań innowacji technicznych służących poprawie BHP;

·         możliwość „podejrzenia” tego, jak inni organizują ciekawe i angażujące odbiorców szkolenia BHP;

·         wiedzę na temat tego, jak przełamać rutynę pracowników z długim stażem i jak szkolić takich pracowników, by chcieli przyswoić sobie nową wiedzę;

·         spotkanie z największymi autorytetami z branży;

·         udział w inspirującej dyskusji nt. wykorzystania narzędzi PR w skutecznym zarządzaniu bezpieczeństwem;

·         wymianę doświadczeń pomiędzy branżami – dzięki unikalnemu spotkaniu specjalistów z branż: energetycznej, paliwowej, metalurgicznej i wydobywczej.

CENA FIRST MINUTE – ODESŁANIE FORMULARZA DO 1 WRZEŚNIA 2017

·         dla prenumeratorów: 1199 zł + VAT

·         dla pozostałych uczestników: 1399 zł + VAT

CENA REGULARNA – ODESŁANIE FORMULARZA PO 1 WRZEŚNIA 2017

·         dla prenumeratorów: 1399 zł + VAT

·         dla pozostałych uczestników: 1599 zł + VAT

·         DOPŁATA ZA NOCLEGI W POKOJU 1-OSOBOWYM: 400 zł + VAT

Cena zawiera: udział w konferencji, udział w wycieczce technicznej, dwa noclegi w hotelu w pokoju dwuosobowym, dwa śniadania, obiad, przerwy kawowe, uroczysty bankiet, kolację, materiały konferencyjne dostępne na stronie www, certyfikat poświadczający uczestnictwo w konferencji.

Ostatnia edycja konferencji zgromadziła: 107 uczestników, 21 prelegentów, w jej ramach poruszane były m.in. tematy: przeprowadzania kampanii BHP w przedsiębiorstwie, dobrych praktyk, systemów zgłaszania sytuacji potencjalnie wypadkowych. Jedna z sesji odbyła się w ramach kampanii społecznej „Bezpieczni na starcie, zdrowie na mecie” EU OSHA.

Zachęcamy do zapoznania się z filmami z wcześniejszych edycji konferencji:

·                    https://www.youtube.com/watch?v=Xt8v1EC4uHs

·                    https://www.youtube.com/watch?v=S0O29dFxG50

Relacje z ostatnich edycji konferencji znajdują się na stronie http://promotor.elamed.pl/material[33472].

Wcześniejsze edycje konferencji:

• ponad 470 zadowolonych uczestników;

• 68 specjalistów, którzy podzielili się swoją wiedzą;

• wycieczki techniczne do Kopalni Bogdanka, Kopalni Polkowice-Sieroszowice, Huty Miedzi Głogów oraz Zakładu Wzbogacania Rud, Kopalni Węgla Brunatnego PGE Bełchatów, Zakładu Górniczego „Janina” Tauron Wydobycie;

• patronaty honorowe: WUG, CIOP – PIB, EU OSHA;

• patroni i partnerzy: KGHM Polska Miedź, Lubelski Węgiel Bogdanka, Sandvik, Kopex Group, Uczelnia Zawodowa Zagłębia, LOTOS, TAURON, Miedziowego, 3M, Alfa i Omega, Biuro System, CFT, Elmar, Filter Service, Hellfeirer, Hubix, Krystian, Labtar, Polski Rejestr Statków, Schuberth GmbH, Uvex, Zgoda, Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy z Katowic.

Uczestnicy  poprzednich edycji konferencji:

·         Arcelor Mittal

·         Celsa – Huta Ostrowiec

·         Cemex

·         Gaz-System

·         Grupa Azoty

·         Grupa Lotos

·         Grupa Orlen

·         Impexmetal – Huta Konin

·         JSW

·         KGHM Polska Miedź

·         Kopex

·         La Farge Holcim

·         Lubelski Węgiel Bogdanka

·         PGE GiEK

·         PGG

·         PGNiG

·         PKP Energetyka

·         Polska Grupa Górnicza

·         Polskie Sieci Energetyczne

·         Rafako

·         Sandvik

·         SOLINO Kopalnia Soli Inowrocław

KONTAKT:

Joanna Boś

tel. (32) 78 85 106

e-mail: j.bos@elamed.pl