Jedyna konferencja szkoleniowa nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w zakładach przemysłowych z pokazem wybuchów na żywo.

W dniach 26-27 października 2017 r. w Krakowie podczas V Międzynarodowej Konferencji HAZEX nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w zakładach przemysłowych spotkają się przedstawiciele firm z branży energetycznej, drzewnej, spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej, które wykorzystują w procesach produkcyjnych palne i wybuchowe pyły. Ponadto udział w konferencji wezmą przedstawiciele organizacji państwowych i firmy ubezpieczeniowych.

Agenda konferencji

W trakcie dwudniowego wydarzenia polscy i międzynarodowi eksperci (wszystkie wystąpienia będą tłumaczone przez tłumacza symultanicznego) poruszą zarówno zagadnienia prawne, jak również praktyczne aspekty związane z bezpieczeństwem wybuchowym w przemyśle. Prelegenci skupią się na najważniejszych obszarach bezpieczeństwa wybuchowego:

   BLOK I – Kluczowe aspekty prawne, czyli co musisz wiedzieć o ATEX;

  BLOK II – Po pierwsze nie dopuścić do wybuchu (ograniczenie atmosfer wybuchowych i źródeł zapłonu);

   BLOK III – Ograniczanie skutków wybuchu do bezpiecznego poziomu;

   BLOK IV – Pokaz wybuchów pyłów i gazów na żywo (wyjazd na poligon);

   BLOK V – Bezpieczeństwo wybuchowe a pożarowe - problemy;

   BLOK VI – Nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo produkcji.

Potwierdzeniem zdobytej wiedzy będzie imienny certyfikat, który otrzyma każdy z uczestników konferencji.

Pokaz wybuchów

Podczas konferencji zrealizowany zostanie pokaz wybuchów, który pozwoli uczestnikom zobaczyć, jak ogromna siła drzemie w nawet niewielkich ilościach palnych pyłów czy gazów. Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego poprzednie pokazy: www.strefaex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex-2017/#pokazy

Aby dokonać zgłoszenia lub niezobowiązującej rezerwacji miejsca wystarczy wypełnić formularz: www.strefaex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex-2017/#formularz

Szczegółowe informacje na temat płatności, zakwaterowania, wyżywienia oraz parkingu dostępne są na stronie www.hazex.eu w zakładce „Konferencje ATEX”.

Uroczysta kolacja

Konferencja odbywa się w czwartek i piątek, dzięki czemu część uczestników decyduje się pozostać w Krakowie na weekend – to idealna okazja, aby spędzić kilka chwil w tym pięknym Królewskim Mieście. W czwartek wieczorem odbędzie się uroczysta kolacja z atrakcją wieczoru. W ten sposób uczestnicy zdobędą chwilę wytchnienia przed kolejnym dniem wykładów. To także idealna okazja do zakulisowych rozmów i rozważań.

"Promotor BHP" objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

foto: GRUPA WOLFF