17 maja 2017 r. w Legnicy odbędzie się bezpłatna Konferencja Techniczna „Automatyzacja i systemy sterowania w zakładach produkcyjnych”.

Kolejna odsłona jednej z największych konferencji z zakresu automatyzacji i systemów sterowania przed nami. Zaplanowane na 17 maja w Legnicy wydarzenie stanowi świetną okazję do poszerzenia wiedzy o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz zdobycia cennych kontaktów biznesowych. Konferencji towarzyszą praktyczne warsztaty i wystawa ponad dwudziestu dostawców kompletnych systemów do automatyzacji produkcji, robotów, systemów wizyjnych, czujników i innych komponentów automatyki przemysłowej.

Wydarzenie skierowane jest do prezesów i właścicieli firm produkcyjnych, dyrektorów, kierowników linii produkcyjnych oraz pracowników działów produkcji, automatyki, technologii, rozwoju oraz zakupów ze wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce.

W PROGRAMIE KONFERENCJI M.IN.

- Systemy automatyki przemysłowej w służbie elastycznej produkcji

- Diagnostyka wraz z wizualizacją awarii w oparciu o systemy zdecentralizowane

- Optymalny dobór kabli w procesach automatyzacji linii produkcyjnych

- Bezpieczeństwo w przemysłowych magistralach komunikacyjnych

- Innowacyjne systemy kontrolno-pomiarowe w automatyce

- Systemy sterowania i monitoringu pracy linii montażowych

- Bezsmarowne komponenty maszyn w automatyzacji produkcji

- Automatyzacja procesów - optymalizacja produkcji i zminimalizowanie kosztów wytwarzania

PRAKTYCZNE WARSZTATY TECHNICZNE
Po części konferencyjnej odbędą się bezpłatne warsztaty Roboty Pick & Place w specjalistycznych zastosowaniach. Spotkanie będzie znakomitą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy w zakresie parametryzacji układów robotycznych, tłumienia drgań podczas przenoszenia produktów sypkich i ciekłych, zdalnego dostępu do danych linii produkcyjnych oraz zastosowań gotowych bloków funkcyjnych do sterowania.

Zapisy trwają do 8 maja 2017 lub do wyczerpania miejsc!

>>Rejestracja on-line - kliknij!<<

Każdy z zarejestrowanych uczestników może uczestniczyć we wszystkich prelekcjach, fakultatywnych warsztatach, a także nawiązać owocne kontakty biznesowe w części targowo-wystawienniczej. W ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów poświadczających udział w spotkaniu, pakiet materiałów konferencyjnych oraz poczęstunek.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów na stronie: http://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja_i_systemy_sterowania_legnica/